Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дорога гімназійна родино ! Щиро вітаємо зі святом Першого дзвоника.
Ми раді, що нарешті зустрілися з Вами на шкільному подвір'ї. Хочеться побажати всім здоров'я, витримки, натхнення, адже нам потрібно, незважаючи на різні перешкоди, йти далі - опановути нові знання, досягати успіхів, радіти життю. Ми - разом, тому все подолаємо. Мирного неба! Успіхів та щасливого навчального року!
Слава Україні та її захисникам!

Миколаївська гімназія №32 імені Кривоносова С.С. продовжує набір учнів до 1-х класів
Шановні батьки майбутніх першокласників, наша родина чекає на Вас!
Документи (заяву та ксерокопію свідоцтва про народження дитини) можна надіслати:
1.1. Електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису на пошту закладу: zosh32@ukr.net
1.2.Онлайн через портал https://school.isuo.org/ на період воєнного стану.
1.3. Заповнити Гуглформу за покликанням:https://forms.gle/7hTTeySJYYEZoj2S6 та надати скан-копії документів
1.4.Офлайн у гімназії з 9.00 до 16.00 щоденно, крім вихідних днів за адресою: провулок Обереговий,1.
Про деталі можна дізнатися в гімназії

Дорога гімназійно родино!. Щиро вітаємо дорогих учителів, учнів та батьків зі святом! Хочеться нагадати сьогодні слова Ліни Костенко: «І все на світі треба пережити, і кожен фініш — це, по суті, старт». Багато пережито, є злети й падінння, є перемоги та поразки, але попереду новий старт. Тому бажаю усій нашій гімназійній родині гарно відпочити, набратися сил, а ми радо вас будемо зустрічати 1 вересня на порозі рідної гімназії. Зі святом!
Перегляньте, будь ласка, відеопривітання від наших учнів

Гімназійну родину зі святом вітають учні 5-Б класу разом з класним керівником Наталею Володимирівною

Переглянути привітання можна за покликанням, прикріпленим нище

16 травня о 11:02 | Кривоногова Л. В. | 1 коментар

Прийом майбутніх першокласників!
Миколаївська гімназія №32 імені Кривоносова С.С. оголошує набір учнів до 1-х класів
Шановні батьки майбутніх першокласників, наша родина чекає на Вас! Навчання відбуватиметься офлайн (за умови прийняття такого рішення військовою адміністрацією (у закладі функціонує сховище)
Про деталі можна дізнатися в гімназії

Вітаємо ПАНТЄЛЄЄВУ ВІКТОРІЮ , ученицю 8-А класу за І місце в щорічному обласному конкурсі з інформаційних та STEM-технологій за проєкт "Космос" у номінації "Проєкт-презентація".
Подяку Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної адміністрації та Миколаївського обласного центру науково - технічної творчості учнівської молоді оголошено КОЗУНЕНКО СВІТЛАНІ ВОЛОДИМИРІВНІ, вчителю інформатики

до Всесвітнього дня книги

Шановні батьки майбутніх першокласників, наша родина чекає на Вас!
Про деталі можна дізнатися в гімназії

Сьогодні 15 квітня у МОІППО відбулося нагородження переможців заочного обласного конкурсу з інфомедійної творчості "Пролісок". Дуже приємно, що серед присутніх були наші учні та вчитель інформатики Світлана Козуненко. Вітаємо ученицю 9-Б класу Шиндановіну Дар'ю, яка в номінації "2-D графіка" посіла ІІ місце.
У номінації "Стоп- моушн анімація" ІІІ місце посів Німенко Олександр, учень 8-Б класу.
Подяку департаменту освіти й науки Миколаївської обласної військової адміністрації оголошено Козуненко Світлані Володимирівні за підготовку учнів-переможців. Молодці, бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо Пантєлєву Вікторію, ученицю 8-А класу за І місце у номінації "Офіс-менеджмент" за проєкт "Космос", Марценюк Алісу, ученицю 9-А класу за ІІ місце у номінації "Офіс-менеджмент" за проєкт "Кіногерої Маrvel", Квашу Марію, ученицю 8-А класу, за ІІІ місце у номінації "Офіс-менеджмент" за проєкт "Рослини території України, що мають статус "Зниклі в природі" та вчителя інформатики Козуненко Світлану Володимирівну. Дякуємо і бажаємо ще більших успіхів!

15 квітня о 21:24 | Кривоногова Л. В. | 1 коментар

Вітаємо гімназистів, які стали переможцями заочного обласного конкурсу з інфомедійної творчості "Пролісок"!
У номінації "2-D графіка" ІІ місце посіла учениця 9-Б класу Шиндановіна Дар'я.
Подяку департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації оголошено Козуненко Світлані Володимирівні, вчителю інформатики, за підготовку учнів-переможців.
Нагородження відбудеться 15 квітня об 11.00.
Молодці!. Подальших успіхів!

До Міжнародного дня птахів учителем біології Анною Олександрівною Франкевич проведено квест, мета якого: привернути увагу до охорони пернатих. Цікавим та насиченим був маршрутний лист, яким мандрували школярі, дізнаючись нові факти про птахів, про користь, яку вони приносять людям.